img
Express

Firma

img
img

Zaufany
partner przewozowy

Firma

Nowoczesna flota samochodowa.

Pawlak Express Delivery to stosunkowo młoda firma z dużym doświadczeniem kierowców. W naszej flocie znajdują się pojazdy do transportu Expresowego po całej Europie jak i kraju. Dysponujemy flotą pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekaczającej 3.5T. Są to busy typu plandeka z zabezpieczeniami celnymi. Większość floty to nowe busy marki Iveco z obustronnymi burto firankami z możliwością regulacji wysokości.

  • Rzetelnie
  • Szybko

Towar zawsze na czas.

Pracujemy skutecznie, dynamicznie, dzięki czemu nasze każde zlecenie wykonane jest zgodnie z planem i kończy się sukcesem.

Od początku istnienia firmy dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług oraz zadowolenie klienta. Jesteśmy w kontakcie z Państwem całą dobę. Nasze samochody wyposażone są w nadajnik GPS, dzięki czemu kontrolujemy na bieżąco nasz transport a tym samym zwiększamy bezpieczeństwo transportu.


Jako firma wykonaliśmy już ogromną ilość zleceń, organizując transport międzynarodowy dla firm z różnych branż.
Dzięki naszemu doświadczeniu i rzetelnej pracy zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów, którzy chętnie ponownie korzystają z oferowanych przez nas usług związanych z transportem.

img
img
Firma

Transport międzynarodowy

1030tyś.
zrealizowanych zleceń
2miliony
przejechanych kilometrów
15krajów
tyle obsługujemy krajów
img
docxfilePDF